textorial park_zdj.główne

Biura o najwyższym, światowym standardzie, ulgi w prowadzeniu działalności. Centrum miasta. Środek Polski. To najkrótsza charakterystyka najnowocześniejszego w Łodzi centrum biznesu Textorial Park, pierwszego biurowca klasy A. Textorial Park to działający od stycznia 2009 r. zespół trzech niezależnych budynków biurowych klasy A, połączonych przeszklonym atrium o powierzchni biurowej ponad 12 700 m2. Centralnym punktem kompleksu jest zrewitalizowany magazyn bawełny z ok. 1890 r. tworzący unikalne połączenie dziewiętnastowiecznej architektury fabrycznej z nowoczesnym stylem zabudowy. A ponadto: klimatyzacja, monitoring, światłowody, trzech niezależnych operatorów telekomunikacyjnych, parking na 237 miejsc, restauracje oraz niepowtarzalne sąsiedztwo odnowionych, XIX wiecznych domów i fabryk z czasów świetności Ziemi Obiecanej.
Kompleks położony jest w centrum miasta, pomiędzy głównymi arteriami Łodzi: al. Piłsudskiego, ul. Rydza – Śmigłego i ul. Kilińskiego, ale z dala od zgiełku, za to z widokiem na malowniczy Park Źródliska.  Na 12 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni biurowej pracę znajduje blisko 1200 osób. Centrum oferuje możliwość indywidualnej aranżacji biur. W zależności od potrzeb może to być zarówno powierzchnia typu open space, jak i ekskluzywne biura gabinetowe. Wszystkie nasze powierzchnie wykończone są w wysokim standardzie i posiadają liczne przestrzenie relaksacyjne. Oferujemy wybór powierzchni do wynajęcia od 40 m2 do 400 m2 . Istnieje również możliwość powiększenia powierzchni poprzez łączenie modułów.

Teren centrum posiada status Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, umożliwiając korzystanie z ulg podatkowych.

Textorial Park posiada całodobowy monitoring przeciwpożarowy, bezpieczeństwa strzegą zaś wyspecjalizowani pracownicy ochrony wyposażeni w nowoczesny system kamer.

 

Biura na Parterze

Image Map

Biura na I Piętrze A

Image Map

Biura na I Piętrze B

Image Map